Lux Keratin Therapy

Інтенсивний кератин для випрямлення волосся LUX Keratin Therapy Intensive Keratin

NEW
SALE
Lux Keratin Therapy

Інтенсивний кератин для випрямлення волосся LUX Keratin Therapy Intensive Keratin

Артикул: 00057
Є в наявності
2480 ₴
1980 ₴
Об'єм
- +
Характеристики
Опис
Відгуки
Характеристики
Об'єм
1000 мл
Стать
Жіноча
Тип волосся
Кудряве
Властивості
гладкість, випрямлення
Країна виробник
Італія
Опис

Інтенсивний кератин для випрямлення волосся LUX Keratin Therapy Intensive Keratin Революційний реконструктор волосся для зменшення пухнатості на об’єму. Випрямляє волосся з завитками, залишаючи його гладеньким, здоровим та блискучим до 3-4 місяців. Випрямлює дуже кучеряве волосся.

Застосування кератину:

1. Промийте волосся за допомогою шампуню глибокого очищення. Дайте попрацювати йому деякий час і змийте. Повторіть 2-3 рази. Повністю висушіть волосся.

2. Поділіть волосся на секції та нанесіть рівномірно Кератин щіточкою, відступаючі 1-2см від коренів. Приділяйте особливу увагу кінчикам. Важливо не використовувати надто велику кількість продукту. Середня кількість на одну процедуру- від 45мл до 60мл. Добре розчешіть кожне пасмо.

3. Висушіть волосся на 100%

4. Розділіть і вирівняйте волосся за допомогою випрямлювача для волосся, при температурі 230 градусів, проходячи кожну секцію 4-6 разів. Температура повинна регулюватися залежно від стану волосся.

5. Через 3 дні помийте волосся з використанням шампуню для догляду LUX Keratin Therapy та кондиціонеру LUX Keratin Therapy.

Відгуки
До даного товару ще немає відгуків. Хочете бути першими?
Додати нову рецензію
Щойно переглянули