07 червня 2021

Наша місія в житті - забезпечити 100% натуральний, безпечний, ефективний, що не вимагає жорстокого поводження догляд за шкірою, який підходить для всієї родини і для всіх типів шкіри (навіть для дуже чутливої ​​шкіри), за ціною, доступною для звичайних людей, з мінімальним впливом на навколишнє середовище, наскільки це можливо.

 

На нашій фермі на вершині Мендіп-Хіллз в Сомерсеті ми створюємо ряд унікальних, відзначених нагородами засобів догляду за шкірою і косметичних засобів, які з'явилися революцією в догляді за шкірою без використання води, включаючи метод масляної очищення.

 

Саме тут ми вирощуємо наші власні трави (які незабаром будуть сертифіковані як органічні), а потім наповнюємо натуральні рослинні масла їх чудово корисними властивостями. Ми вважаємо, що саме тому, що ми контролюємо якість і зберігання наших трав, наш потужний продукт отримує такі чудові відгуки клієнтів.

 

Потім ці настояні масла змішують з іншими чистими рослинними оліями (в основному органічними), органічним бджолиним воском і мінеральними інгредієнтами (і нічим іншим), щоб вручну зробити невеликі партії того, що було описано як «маленькі горщики з чудесами».

 

Ми використовуємо високий відсоток тропічних масел в наших продуктах, які стали стійкими до сонячного світла завдяки безлічі антиоксидантів. Ці масла не окислюються на шкірі і нейтралізують вільні радикали.

 

На відміну від деяких більш традиційних брендів, ми хочемо, щоб ви розуміли, як працює ваша власна шкіра, щоб ви могли зробити усвідомлений вибір і не піддатися обману рекламного галасу в сфері краси.

 

Наша продукція не сертифікована як органічна, але на 100% натуральна. Ми дійсно використовуємо дуже високий відсоток органічних інгредієнтів.

Ми виробляємо натуральні засоби по догляду за шкірою з 2011 року. Ми є сімейним бізнесом, в якому працюють місцеві жителі.